لپ تاپ استوک چیست؟

دسته بندی :مطالب مفید 706

آیا تا به حال کلمه (استوک) را شنیده اید؟ امروز در این مورد صحبت خواهیم کرد.و دقیق وشفاف لپ تاپ های استوک را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

همین ابتدای کار لازم به ذکر است که باور های غلطی در مورد لپ تاپ استوک وجود دارد ،مبنی بر اینکه این دستگاه ها تعمیری-مشگل دار-فرسوده و با کارکرد بالا هستند. درحالی 

لپ تاپ استوک چیست؟

لپ تاپ های استوک به چندین طریق جمع آوری می شوند و به دست ما می رسند.

  1. در کشور های اروپایی و آمریکایی به نظر مشتریان ارزش زیادی داده می شود و کمپانی ها حتی اگر لپ تاپ ها سلیقه مشتری نباشد حاضر به پس گرفتن آن می باشند، (در مدتی معین). و این

2-در نمایشگاه ها و فروشگاه ها انواعی از لپ تاپ ها به صورت روشن در معرض عموم مردم قرار گرفته می گیرد .اصطلاحا به این دستگاه ها (ویترینی) می گویند.بعد از مدتی که لپ تاپ های جدیدی عرضه بازار می شود این دستگاه ها جمع آوری شده ،و چون از حالت آکبند خارج شده به عنوان استوک قلمداد شده و روانه بازار خواهند شد.

3-شرکت های اروپایی و آمریکایی باید سالانه مالیات تجهیزات خود را به حکومت پراخت کنند اما طرح هایی وجود دارند خود را نوسازی کنند مشمول بخشودگی خواهند شد به همین سبب اغل تجهیزات کرده و برای صرفه جویی بیشتر و جلو گیری از هزینه های بالا دستگاه های خود را به صورت استوک و باقیمت مناسبی به فروش می رسانند.

4-سطح رفاه و درآمد عموم مردم کشورهای اروپایی و آمریکای در حد مناسبی می باشد در نتیجه اکثر مردم به روز هتند و با عرضه محصولات جدید با تفاوت قیمت اندکی می توانند جنس جدید جایگزین کنند به همین دلیل لپ تاپ های استوک زیادی در این کشور ها به وجود می آید  که روانه کشورهای آسیایی و آفریقایی می شوند.

چرا بهتر است لپ تاپ استوک بخریم؟

      لپ تاپ های استوک غالبا افت قیمت داشی باشند به علاوه اینکه کیفیت ساخت و کیفیت متریال این لپ تاپ ها به مراتب بالا ترهستند.

لپ تاپ های استوک تنوع برند و مدل زیادی دارند و دست مشتری را برای خرید باز می گذارند تا با هر سلیقه ای انتخاب راحت تری داشته باشد.

لپ تاپ های تازه ای که به بازار ایران وارد می شوند کیفیت پایین تری نسبت به لپ تاپ های ساخته شده برای اروپا و آمریکا دارند.برترین کپانی های ساخت لپ تاپ مثل DELL/HP   تمرکز خود را روی بازار های داغ این کشورها قرار می دهند

———————————————————————————————————————————————-

و در نهات در هنگام خرید حتما توجه داشته باشید که از فرو

جعفری بشیر

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: